MISJA CFP INVESTMENT

Jesteśmy ukierunkowani na dostarczanie naszym Klientom, głównie z branży spożywczej. innowacyjnych rozwiązań na każdym etapie działalności dzięki którym wspieramy Ich rozwój oraz pomagamy Im budować przewagę konkurencyjną. Świadczymy najwyższej jakości usługi naukowo-badawcze i doradcze w dziedzinie nowoczesnych metod zarządzania, usługi produkcyjne suplementów diety i żywności wysokiej jakości oraz handlowe w zakresie surowców spożywczych i żywności specjalnego przeznaczenia.

To co nas zasadniczo różni od firm par excellence komercyjnych to wykorzystanie szerokiego doświadczenia naszych pracowników w perspektywiczne, z naukowego i praktycznego punktu widzenia, zagadnienia badawcze w zakresie interdyscyplinarnego podejścia do zastosowań informatyki ekonomicznej w biznesie celem implementacji udoskonalonych metod optymalizacyjnych w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Aby sprostać tym celom jesteśmy przygotowani na formułowanie, projektowanie i wspólne wdrażanie innowacyjnych algorytmów symulacyjnych dla tzw. Systemów Wspomagania Decyzji (ang. Decision Support Systems).

Nasza misja

“Szybka decyzja o współpracy, minimum formalności. Cenne porady przy wprowadzaniu nowych produktów. Partner godny polecenia.”

Patrick Berg • PARTNER BIZNESOWY
Nasza misja

“Konsulting, badania, proces produkcyjny najwyższych lotów. Dzięki współpracy z CFP, biznes stał się przyjemniejszy i spełnia oczekiwane w nim nadzieje.”

Jacek Górski • PARTNER BIZNESOWY
Nasza misja

“Zdecydowaliśmy się na CFP z powodu ich bardzo dużych możliwości biznesowych rozwiązań. Proces badań zawiera wiele zaawansowanych algorytmów niezbędnych dla naszej firmy. Podejście indywidualne sprawia, że firma jest bardzo godna zaufania.”

Joanna Kubińska • PARTNER BIZNESOWY